УВАГА! Сайт працює у тестовому режимі.

Фонд допомоги нотаріусам

01 січня 1970
Розмір шрифту: Аб Аб Аб

16 серпня 2011 року Всеукраїнська благодійна організація «Фонд допомоги нотаріусам» http://www.fond.notariat.org.ua/ була зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації № 1120 від 01.06.2011 р.).

Метою Фонду є благодійна діяльність, спрямована на допомогу всім членам Палати, а також сприяння розвитку нотаріальної діяльності та підвищення престижу професії нотаріуса. Фонд надаватиме не лише благодійну матеріальну допомоги нотаріусам-членам НПУ у разі стихійних лих, нещасних випадків, тяжких захворювань чи інших негараздів з нотаріусами та членами їхніх сімей, але й благодійну методичну, наукову, організаційну та іншу матеріальну та нематеріальну допомогу у здійсненні ними нотаріальної діяльності.

Благодійна допомога Фондом надається членам НПУ, а також членам їх сімей першого ступеня споріднення, які сплачують членські внески, дітям-сиротам членів НПУ, пенсіонерам та інвалідам з числа членів НПУ.

Благодійна допомога може надаватися:

- у випадках тяжкої хвороби, довготривалої реабілітації після хвороби або смерті члена НПУ;
- у разі завдання збитків або іншої шкоди членам НПУ у випадку стихійного лиха (повені, пожежі, землетрусу тощо);
- неповнолітнім дітям членів НПУ, які стали сиротами або напівсирітами;
- пенсіонерам та інвалідам – колишнім нотаріусам;
- шляхом фінансування інших благодійних програм;
- в інших випадках, передбачених Статутом Фонду.

На сьогодні Фонд приділяє велику увагу популяризації благодійництва у сфері нотаріату, заохочуючи до співпраці благодійників, меценатів, спонсорів, а також інших фізичних осіб й організації, яким небайдужа доля нотаріату.

 

Кількість переглядів: 500

Архів публікацій