Засідання Комісії з питань інформаційної політики НПУ

16 липня 2014 року у приміщенні Нотаріальної палати України відбулося перше засідання новоствореної Комісії з питань інформаційної політики НПУ.

Зі вступним словом до членів Комісії звернулася Президент Нотаріальної палати України Василина Наталія Володимирівна, яка зазначила про  важливу роль Комісії у взаємовідносинах між нотаріальною спільнотою та суспільством, висвітлення професійної діяльності, її відділень та членів НПУ  і сподівається, що заходи, які плануються  Комісією, стануть запорукою прозорості, відкритості та взаєморозуміння.

Головою Комісії обрано приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу Пастернака  Михайла Михайловича. Схвалено  Положення про Комісію з питань інформаційної політики НПУ та план діяльності Комісії на  ІІ півріччя  2014 року

Кількість переглядів: 897
Четвер, 17 липня 2014, 13:12

Актуально

Для населення

  • Заповіту
    За законодавством України кожен громадянин має право на свій розсуд ви...
  • Спадщини
     Порядок оформлення спадкових прав Відповідно до статті 1216 Цивільно...

Видання

Нотаріат України №7-8, 2014 року
АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ'Ю    Світлана Дунаєвська: «Сила нотаріату не у малослівних нормах, а у невпинному зростанні його соціальної значущості»...

Голосування

Чи вважаєте Ви за потрібне покладання на нотаріусів прав та обов’язків щодо реєстрації прав на нерухоме майно право власності на яке заявлено вперше?

Потрібно - 57.9%
Вважаю це зайвим - 41.6%
Інша відповідь (залишити на форумі) - 0.5%

Всього голосів:: 820
Голосование по этому опросу закончилось в: 04 вер. 2014 - 14:15