УВАГА! Сайт працює у тестовому режимі.

110-й Конгрес нотаріусів Франції

24 квітня 2014
Розмір шрифту: Аб Аб Аб

Конгрес нотаріусів Франції був заснований у 1891 році і розглядав питання організації роботи та статусу нотаріуса. З 1951 року він став науковим і з цього моменту щорічно протягом 4 днів на ньому обговорюються теми соціального характеру, що становлять загальний інтерес. Підготовка Конгресу триває 2 роки та закінчується виданням добірки матеріалів (майже тисяча сторінок), в якій викладені пропозиції, винесені на обговорення та голосування на засіданні. Прийняті на Конгресі пропозиції надсилаються до органів державної влади для внесення відповідних доповнень до законів або положень.

Щороку у Конгресі бере участь майже 5 тисяч осіб, серед яких генеральний прокурор, міністр юстиції, політичні та економічні діячі, юристи (судді, адвокати, нотаріуси), представники професійних організацій, журналісти.

Питання, які виносяться на цей Конгрес:

•    Чи може угода між партнерами або подружжям допомогти адаптуватися до професійної діяльності? Чи є цивільний договір про згоду (PACS) ідеальним режимом для розподілу та зниження ризиків? Чи можна заздалегідь залагодити наслідки розлучення? Як подружжю розподілити накопичені матеріальні цінності?
•    Чи загрожує професійна діяльність сімейному спадку? Як запобігти можливим ускладненням у випадку: смерті, банкрутства, професійної відповідальності?
•    Чи може професійний проект бути розподілений між батьками та дітьми? Як залучити дітей до роботи в компанії? Як потім передати їм естафету? Як здійснюється управління, і які можуть бути угоди в сімейних фірмах? Як підтримати дітей у створенні власного професійного проекту?
•    Якими є наслідки зміни місця проживання (виїзд за кордон) для сім’ї? Які правові рішення можливі в іноземній компанії?
•    Як узгодити  сімейні та майнові плани?
•    Як забезпечити справедливий розподіл матеріальних цінностей та сприяти розвитку підприємництва?
•    Як розвивати професійну діяльність без шкоди інтересам сім’ї?

Детально http://www.congresdesnotaires.fr/fr

Кількість переглядів: 1005

Архів публікацій