УВАГА! Сайт працює у тестовому режимі.

Представництво нотаріальної спільноти України в Міжнародному союзі нотаріату

02 квітня 2014
Розмір шрифту: Аб Аб Аб

7 лютого 2014 в Дакарі (Республіка Сенегал) відбулося засідання Керівної Ради Міжнародного союзу нотаріату, на якому обрано та затверджено членів комісій та робочих груп на легіслатуру 2014-2016 року. Нотаріальною палатою України було рекомендовано 4 кандидатури до складу комісій, і всі вони були схвалені вищим органом керівництва та управління МСЛН.

До Комісії з Європейських справ увійшла Василина Наталія Володимирівна - Президент Нотаріальної палати України, до Комісії з соціального нотаріального захисту - Бєднов Олександр Анатолійович, приватний нотаріус Мелітопольського міського нотаріального округу, до Комісії з тем і конгресів - Головатенко Оксана Валеріївна, приватний нотаріус Запорізького міського нотаріального округу, до Комісії з нотаріальної деонтології - Сибіга Сабріна Еглерівна, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

Сесія Комісії з Європейських справ відбудеться 11-12 квітня 2014 року в Бані-Луці (Боснія і Герцеговина). Засідання решти оновлених комісій призначено на 1-4 травня 2014 року в Берні (Швейцарія).

Склад Комісій і Робочих груп - на офіційному сайті Міжнародного союзу нотаріату.

Кількість переглядів: 1002

Архів публікацій