УВАГА! Сайт працює у тестовому режимі.

Привітання Президента НПУ Н.В. Василини з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2014
Розмір шрифту: Аб Аб Аб

Шановні члени Нотаріальної палати України! Вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття цього документа в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної та незалежної держави. Конституція гарантує основоположні права і свободи людини та громадянина, сприяє утвердженню міжнародного авторитету України у світі.

Для кожного свідомого українського громадянина День Конституції – це не лише червоний день календаря, це свято, що знаменує існування незалежної держави. Найвищим досягненням цього документа державної ваги є закріплення принципу верховенства права, фундаментальних політичних та економічних засад, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє Українського народу.

Починаючи з Конституції Пилипа Орлика 1710 року – договорів і постанов прав і вольностей Війська Запорозького – і закінчуючи 28 червня 1996 року, коли Основний Закон незалежної України був нарешті прийнятий, – таким був непростий шлях цього великого документа. Але й результат того вартий – Конституція України по праву визнається як один із найбільш досконалих і демократичних конституційних актів у всьому світі.

Розбудова незалежної, суверенної і унітарної держави, самостійність та єдність її регіонів, а отже, достаток і життя її громадян залежать і від громадянської позиції та щоденної праці нотаріального співтовариства.

Переконана, що суспільна злагода, мир і спокій у всіх регіонах України стануть найвагомішим нашим здобутком, запорукою прогресивних змін, швидкого розвитку економіки держави.

Бажаю всім членам Нотаріальної палати України та працівникам сфери нотаріату трудових  та особистих успіхів, а їхнім родинам – тепла, затишку, миру і процвітання!

З повагою,

Президент
Нотаріальної палати України                                               Н.В. Василина

Кількість переглядів: 1196

Архів публікацій