УВАГА! Сайт працює у тестовому режимі.

Спільне засідання комісій НПУ

17 грудня 2014
Розмір шрифту: Аб Аб Аб

15 грудня 2014 року відбулося спільне засідання Комісії з питань професійної етики нотаріусів НПУ та Комісії НПУ щодо запобігання та протидії корупції.

Відповідно до порядку денного були вирішені організаційні питання діяльності комісій, розглянуто два звернення  щодо порушень нотаріусами правил професійної етики. За результатами розгляду матеріалів першого  звернення Комісією з питань професійної етики нотаріусів НПУ визнано факт порушення нотаріусом правил професійної етики та прийнято рішення підготувати відповідні висновки та пропозиції на розгляд Ради НПУ. За результатами розгляду другого звернення  прийнято рішення про відсутність у діях нотаріуса порушень правил професійної етики.

З питання щодо наявності порушень чинного законодавства у діях нотаріусів, які співпрацюють з агентством нерухомості «Світлиця» та громадською організацією «Нотаріальна мережа України», прийнято рішення звернутись  до Міністерства юстиції України  щодо ініціювання проведення перевірок організації нотаріальної діяльності цих приватних нотаріусів, дотримання ними порядку вчинення нотаріальних дій та виконання правил нотаріального діловодства із залученням представників Комісії з питань професійної етики  нотаріусів НПУ та Комісії  НПУ щодо запобігання  та протидії корупції у межах предмета звернення.

Також за результати розгляду інформації щодо наявності ознак порушення вимог антикорупційного законодавства у зв’язку з укладенням нотаріусами договорів із Публічним акціонерним товариством «Державний ощадний банк України» про надання нотаріусу консультаційних та інформаційних послуг прийнято рішення підготувати лист на ім'я Голів відділень НПУ з метою доведення його змісту до відому кожного нотаріуса, про неприпустимість укладання подібних договорів про співробітництво з банківськими установами, зважаючи на те, що це є грубим порушенням законодавчих та нормативних актів, які регулюють нотаріальну діяльність.

Фотозвіт: http://npu.in.ua/ua/multimedia/galereya/category/30-spilne-zasidannya-komisij-npu-15-12-2014-roku

Кількість переглядів: 1470

Архів публікацій