УВАГА! Сайт працює у тестовому режимі.

СТРУКТУРА МСЛН

01 січня 1970
Розмір шрифту: Аб Аб Аб

Міжнародний союз нотаріату (UINL) був заснований під назвою Міжнародний союз латинського нотаріату на Першому міжнародному конгресі, який проходив у Буенос-Айресі 2 жовтня 1948 року за ініціативою Колегії нотаріусів цього міста й спочатку об’єднав 19 країн. Статут організації було затверджено на Другому міжнародному конгресі, який проходив у Мадриді 21 жовтня 1950 року.

Юридична адреса Міжнародного союзу нотаріату – Буенос-Айрес (Аргентина), місцезнаходження його Адміністративного секретаріату – Рим (Італія).

На сьогодні Міжнародний союз нотаріату об’єднує нотаріальні корпорації 86 країн.

Структура МСЛН 
Згідно зі статтею 5 Статуту Міжнародного союзу нотаріату його органами є:
а) Асамблея нотаріатів-членів
b) Президент
c) Керівна Рада
d) Генеральна Рада
e) Наглядова Фінансова Рада

Комісії та робочі групи Союзу
Континентальні комісії: Комісія у африканських справах (CAAf), Комісія у американських справах (САА), Комісія у азіатських справах (CAAs) та Комісія у європейських справах (САЕ).

Міжконтинентальні комісії: Комісія з міжнародного нотаріального співробітництва, Консультативна комісія, Комісія з тем та конгресів, Комісія з соціальної нотаріальної безпеки, Комісія з нотаріальної деонтології, Комісія з прав людини.

Робочі групи беруть участь у реалізації плану дій Союзу, а саме в сфері надання документів про право власності, партнерства з міжнародними організаціями й обігу нотаріальних актів завдяки світовій нотаріальній мережі.

 
 
Кількість переглядів: 826

Архів публікацій